1

Temat: Jakie oświetlenie do magazynu wybrać?

Witajcie. Jestem w trakcie budowania magazynu dla mojej firmy. Prace zakończą się prawdopodobnie za miesiąc. Już teraz chciałbym pomyśleć o zamontowaniu odpowiednich lamp zewnętrznych, które oświetlały by przestrzeń przed budynkiem. Ze względu na to, że magazyn mieści się na obrzeżach miasta oświetlenie tam jest niewielkie. Zależy mi także, aby zamontować wewnętrzne oprawy z modułami awaryjnymi tak dla bezpieczeństwa. Możecie polecić jakiś sklep lub sprawdzone modele? Dzięki za wszystkie odpowiedzi!

2

Odp: Jakie oświetlenie do magazynu wybrać?

Cześć. Ja w swojej firmie także montowałem bardzo dużo lamp, ponieważ jest to zakład produkcyjny o dużej powierzchni, gdzie codziennie pracuje ponad setka osób. Powiem Ci, że odpowiednie oświetlenie tak dużego obszaru to nie lada wyzwanie. Najgorsze, że rachunki były kolosalne, do momentu, aż zmieniłem swoje oświetlenie na energooszczędne oświetlenie led, które pozwoliło mi znacząco obniżyć rachunki. Pamiętaj o tym wybierając dla siebie typ oświetlenia, bo inaczej będziesz w szoku, jak przyjdzie Ci pierwszy rachunek.

3

Witaj. Zgodzę się tutaj z moim poprzednikiem, co do energooszczędnego oświetlenia. W swoim biurze także zainstalowałam lampy led, które zmniejszyły rachunki o prąd a do tego są o wiele bardziej wytrzymalsze od zwykłych. Zastosowałam je także u siebie w domu i na zewnątrz domu, gdzie oświetlam wejście i taras, także myślę, że z powodzeniem możesz ich użyć do oświetlenia przestrzeni koło budynku.

4

Hej! Znam jeden rewelacyjny sklep posiadający bardzo szeroki asortyment opraw oświetleniowych. Mój mąż wyposażył u nich całe swoje biuro. Z tego co wiem, jest bardzo zadowolony. Sklep nazywa się GitMarket i oferuje szeroki wybór oświetlenia wewnętrznego, zewnętrznego, lampy led, projektory, lampy domowe i wiele innych. Moim marzeniem zawsze była lampa stołowa z wbudowanym lusterkiem do robienia makijażu. Szukałam bardzo długo i dopiero w tym sklepie znalazłam swój wymarzony model! Także brdzo serdecznie polecam!