1

Temat: Jaka jest Wasza opinia o butach Nike Air Max 1?

Cześć. Mój mąż kupił sobie nie tak dawno buty sportowe Nike Air Max 1 i coraz częściej chodzi w nich na co dzień. Przyznam, że go nie poznaję, bo zawsze ubierał się bardzo elegancko, nawet wręcz uchodził za sztywniaka, a teraz prawie ciągle chodzi ubrany na sportowo. Mówi mi, żebym ja też kupiła sobie adidasy z tej serii. Nie jestem do tego przekonana, bo rzadko zakładam sportowe buty. A Wy co sądzicie o tych adidasach?

2

Odp: Jaka jest Wasza opinia o butach Nike Air Max 1?

Nie wiem skąd twoje opory przed zakładaniem sportowych butów i to w dodatku tak solidnych i modnych jak Air Max. Ja bym się cieszyła gdyby mój mąż chciał żebym sobie takie sprawiła. On rzadko kupuje coś markowego, bo uważa, że to za drogie.

3

A ja chyba rozumiem o co chodzi. Nie każda kobieta dobrze czuje się w sportowym outficie, no bo uważa że wygląda mało kobieco.

4

Dokładnie o to mi chodzi. Lubię nosić szpilki i typowo kobiece stroje – sukienki, garsonki, spódniczki i bluzki z żabotem czy kołnierzykiem. Taki mam styl, a poza tym przyzwyczaiłam się, bo u mnie w pracy obowiązuje taki dress code.

5

No chyba że tak. W takim razie do pracy chodź ubrana elegancko, a po pracy ubieraj się na sportowo smile

6

Myślę, że to dobry pomysł. A jeśli chodzi o opinie o Nike Air Max 1, to ja słyszałam same pozytywy. Moja opinia o Nike Air Max 1 również jest bardzo dobra, bo mam je już od dłuższego czasu. I dzięki temu naprawdę polubiłam spacery i lekki wysiłek fizyczny. A wcześniej tak nie było. Też zwracałam dużą uwagę na wygląd i żeby być zawsze perfekcyjnie umalowaną i wystylizowaną… Nosiłam głównie szpilki. A to może jest eleganckie i sexy, ale nie do końca zdrowe ani wygodne.

7

Nie wiem czy zauważyłyście, ale w ostatnich latach w modzie jest coś takiego jak łączenie stylów – eleganckiego z casualowym czy sportowym. Można pobawić się modą i stworzyć naprawdę ciekawe stylizacje, np. z eleganckimi ciuchami i sportowymi butami.

8

No w sumie nie jest to zły pomysł. Przekonałyście mnie do zakupu tych butów. Tylko muszę dobrze zastanowić się nad wyborem modelu i koloru. Wiecie, gdzie znajdę spory wybór tego typu adidasów?

9

Ja znalazłam duży wybór butów Nike w sklepie sportowym, który funkcjonuje pod adresem https://ctxsport.com/. Wybrałam sobie model w szarym odcieniu, bo lubię stonowaną kolorystykę. Dla Ciebie też powinien on być odpowiedni.