Temat: Lustro dekoracyjne.

Hej! Przeniosłam się do nowej chaty. Chciałabym, by moje królestwo wyglądało jakoś pięknie. Myślę nad zawieszeniem czegoś dekoratorskiego na ścianach. Może w tej sytuacji super pomysłem byłoby nowoczesne lustro dekoracyjne. Poza tym myślę także nad jakimiś obrazami. A według Was czym można ozdobić ściany w domu?

2

Odp: Lustro dekoracyjne.

Design w jakim będzie urządzony każdy dom uzależniony jest w głównej mierze od dobranych dodatków. Różnorakie artykuły – czy to wieszane na ścianach czy też stawiane w wybranych miejscach, nadawać będą oczekiwanego stylu. I właśnie uwzględniać tę zasadę, jakiś czas temu zakupiłam wyjątkowo interesujące lustra srebrne do przedpokoju. Obecnie jego wnętrze przedstawia się jeszcze lepiej! Evolution Home to sklep, gdzie zakupiłam swoje lustro – szczerze polecam przejrzenie ich witryny .

3

Bardzo lubię odwiedzać dawne dworki! Niesamowite umeblowania bądź też ozdoby w ich pomieszczeniach dają mi okazję choć w fantazji przenieść się do minionych czasów. Ja sama mieszkam w bloku, jednak dokładam wszelkich starań, aby moje pokoje, chociaż dzięki dodatkom, przywoływały te pałacowe klimaty. Całe szczęście obecnie w sprzedaży można odnaleźć wiele ciekawych produktów!

4

Normalna rzecz, że najciekawszą dekoracją na ścianę mogą być obrazy. Sama takie wzięłam. Nawet jak szukałam dobrej firmy to jakiś znajomy polecił mi ładny obraz przestrzenny. Czemu by nie?! Może za jakiś czas, bo w tym momencie tego nie potrzebuję. Proszę Was zmieńcie temat. Albo wychodzę stąd. Sorry, nie pomogę Wam. Żegnam!

5

Dobranie ozdób do domu to ciężki temat. Niedawno żona nabyła duże lustra stylowe. Z pewnością są bardzo ładne, lecz po raz kolejny nie konsultowała tego ze mną! Przecież ja bym z przyjemnością też coś podobierał do przedpokoju czy też łazienki! Lecz jak dotąd nie miałem do tego sposobności...

6

Podejmowane rozmowy na forach online są bardzo dobre. Nie raz zastanawiałam się co może być interesującą ozdobą na ścianę do chaty. Nawet ostatnio wpadłam na ciekawy sklep WWW, w którym polecają różnorodne ozdoby. Muszę to dobrze obejrzeć, bo chcę sobie wziąć obraz do sypialni. No nic, muszę to dobrze przemyśleć.