Temat: Marketing seo dla małej firmy z Lublina. Jakie macie doświadczenia z pozycjonowaniem lokalnym?

Hejka. Ostatnio znajoma bardzo sobie chwaliła zabiegi w które zainwestowała na swojej stronie i podsunęła mi pewien pomysł. Może jeżeli zapłaciła bym za pozycjonowanie swojej strony to ilość klientów by się zwiększyła? Czy ktoś ma z tym doświadczenie i powie coś w temacie? wink

2

Odp: Marketing seo dla małej firmy z Lublina. Jakie macie doświadczenia z pozycjonowaniem lokalnym?

Wysłałem ci link do pierwszej lepszej strony na której opisane są możliwości reklamy w internecie wink Zawsze na pierwszym miejscu będzie pozycjonowanie! Pomyśl sama, ile razy jak szukasz czegoś u siebie w mieście to sprawdzasz w google? No właśnie smile

3

Odp: Marketing seo dla małej firmy z Lublina. Jakie macie doświadczenia z pozycjonowaniem lokalnym?

Dwa lata temu włożyłem prawie 3 tysiące w projekt strony internetowej. Mimo świetnego wyglądu ruch był nawet gorszy niż wcześniej. Później dowiedziałem się o pozycjonowaniu. Zainwestowałem w seo i adwords i wiesz co? Ruch większy o 10000%. Szczególnie polecam ci Grupę Tense. Im zawdzięczam sukces mojej strony smile

4

Pomyśl że chcesz iść na kolację do chińskiej knajpy, wpisujesz w google „chińska restauracja lublin”, sprawdzasz pierwsze 2-3 wyniki i zamawiasz taksówkę. Teraz pomyśl że to twoja firma jest na tej pierwszej albo drugiej pozycji. Wnioski nasuwają się same big_smile

5

Pozycjonowanie lokalne to świetny sposób na promocję swojej firmy, wiem z doświadczenia. Tutaj na stronie https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/lublin/ znajdziesz chyba najlepszą firmę która się tym zajmuje smile I nie przejmuj się że są z Poznania, mimo stereotypów nie zdzierają z ludzi skóry tongue

6

Nikt ci nie zagwarantuje większej liczby klientów, ale myślisz że wielkie firmy wydawały by tyle na reklamę gdyby nie była skuteczna? big_smile No a pozycjonowanie to forma reklamy. Tak z ciekawości, jaką frazę chciała byś pozycjonować?

7

Chyba „usługi krawieckie Lublin”. Z tego co zdążyłam sprawdzić to w internecie nie ma zbyt wielu informacji o takich zakładach.

8

No to tym bardziej, łatwiej będzie wskoczyć na wysoką pozycję i jak ktoś będzie szukał krawcowej to pierwsze co przyjdzie do ciebie smile Jeszcze się okaże że braknie ci rąk do pracy tongue