Temat: Menopauzin forte - czy ten lek działa?

Witajcie. Jestem kobietą po 50-stce i czuję, że powinnam nieco bardziej o siebie zadbać. Przeszłam już menopauzę i odczuwam nieco jej skutki we własnym samopoczuciu. Może są jakieś preparaty, które pomogłyby mi się z tymm uporać?

2

Odp: Menopauzin forte - czy ten lek działa?

Nie bardzo rozumiem, czego właściwie potrzebujesz. Może wystarczy Ci zwykły suplement diety, żeby dostarczyć sobie niezbędnych witamin.

3

Koleżanka ma rację. Jako farmaceuta mogę Ci polecić menopauzin forte, który jest suplementem diety w tabletkach. Można go przyjmować w celu dostarczenia sobie takich witamin jak D, E, B6 czy kwas foliowy. Wpływa na zmniejszenie uczucia senności i znużenia, a dodatkowo może być stosowany w celu redukcji stresu. Zalecam jego stosowanie kobietom w różnym wieku. Dostępny jest tutaj: https://www.aptekamini.pl/olimp-menopauzin-forte-30-tabletek.html w atrakcyjnej cenie, więc jest to preparat, po który warto sięgnąć, żeby poprawić własnej samopoczucie.

4

Pan farmaceuta ma rację. Sama niedawno zamawiałam z  tej firmy apteka Mini ten menopauzin i przyjmuje regularnie od miesiąca. Przyznaję, że zauważyłam różnicę. Jestem mniej zestresowana i zmęczona.

5

W ogóle drogie koleżanki dziękuję za polecenie apteki! Nigdzie nie widziałam preparatu w taki niskiej cenie.

6

W takim razie wypróbuję. Może to też coś dla mnie!