Temat: Książeczki dla małych dzieci – czy to ma sens?

Cześć. Szukając ciekawych zabawek dla mojego szkraba znalazłam coś takiego https://wyprawkowy.pl/ksiazeczki-149. Nie są to typowe książeczki z bajkami do czytania dziecku ale książeczki do zabawy maluchów, pierwszy raz w sumie coś takiego widzę. Myślicie że warto kupić takie nietypowe książeczki?

2

Odp: Książeczki dla małych dzieci – czy to ma sens?

Ja też nie widziałam dotąd takich rzeczy ale może dlatego że nie szukałam jeszcze książeczek. Ja bym wzięła, zainteresowała mnie zwłaszcza ta do kąpieli, fajna rzecz żeby zająć dziecko w czasie kąpieli bo mój maluch akurat nie bardzo lubi ablucje. Fajny gadżet, piszczy, zmienia kolor. Co prawda jest sporo takich zabawek ale może dzięki takim zabawkom malucha będzie ciągnęło do prawdziwych książeczek jak podrośnie? smile na pewno warto

3

Na pewno jest to jeden z celów, piszą nawet że książeczki mają zachęcać do nauki. Moim zdaniem super pomysł żeby takie małe dzieci już oswajać z książeczkami smile to na pewno ciekawsza i bardziej wartościowa zabawka niż jakaś gumowa kaczka do kąpieli haha. Ja też byłabym zainteresowana tymi produktami. Zwłaszcza że wcale nie mają wysokiej ceny, powiedziałabym że takie produkty są droższe. Poza tym takich książeczek dziecko szybko nie zniszczy. Same zalety jak dla mnie

4

Chyba macie rację, nie pomyślałam o tych wszystkich argumentach, skupiłam się na nietypowej formie, do tej pory miałam raczej do czynienia ze zwykłymi książeczkami dla dzieci. Ale na pewno takie też warto wypróbować, faktycznie ciekawe gadżety zwłaszcza te gadżety do kąpieli. Choć moje dziecko akurat bardzo lubi się kąpać smile Pozdrawiam