1

Temat: Opinie o firmie Grupa TENSE z Poznania?

Chciałbym skorzystać z usług firmy z branży optymalizacji i pozycjonowania stron www, konkretnie zastanawiam się nad firmą Tense z Poznania, stąd moja prośba o opinie, jeśli ktoś korzystał i chciałby się podzielić swoimi doswiadczeniami, radami byłbym bardzo wdzięczny.

2

Odp: Opinie o firmie Grupa TENSE z Poznania?

A nie próbowałeś może sam na własną rękę się wypromować?

3

Pozycjonowanie stron wcale nie jest takim prostym procesem, działając nieumiejętnie można sobie narobić tylko szkód.

4

Dokładnie, koleżanka ma racje. Samemu na włansą rękę to się firmę prowadzi a nie promuje w internecie. Ja sama nie korzystałam, ale wiem że znajoma najmowała firmę właśnie z Poznania do pozycjonowania stron. Była zadowolona, ale nazwy niestety nie pamiętam. Moim zdaniem ogólnie teraz bez reklamy jak bez ręki.

5

Znam firmę, bardzo rzetelna obsługa, współpracowaliśmy w zeszłym roku, wyniki mnie bardzo zaskoczyły. W moim przypadku zależało mi głównie na pozycjonowaniu stron i generalnie układ był bardzo prosty, że honorarium dla firmy było uzależnione od osiągnietych wyników. W niedługim czasie liczba klientów wzrosła co przełożyło się na zyski. Super sprawa.

6

Mozna prosić o kontakt do nich? Trzeba koniecznie firmę prowadzić w Poznaniu czy obsługują też pozamiejscowych?

7

To że nie jesteś z Poznania w niczym nie przeszkadza, wszystko się odbywa zdalnie. Tu znajdziesz formularz kontaktowy i telefon grupa-tense.pl/kontakt/. Sam korzystałem kilka lat temu z pozycjonowania stron. Okazało się to niezłym przedsięwzięciem, odkąd moja firma widnieje na pierwszej stronie w wyszukiwarce, to na brak zleceń nie mogę narzekać smile Ogólnie firma sprawdzona, na rynku bodajże od 2009 r. a to już coś znaczy w tych czasach. Jeśli więc szukacie ofert na pozycjonowanie stron Poznań, Grupa TENSE jest dobrym wyborem. Korzystałem, więc z czystym sumieniem polecam.

8

Będę probował, po waszych opiniach chyba się na nich skuszę.

9

warto