Temat: Gdzie zamówię wibratory?

Hej, mam pytanie, troche się krępuję, ale co tam, czy ktos z was mógłby mi powiedziec, gdzie zamówię wibratory Bardzo prosze o powagę i pomoc!

2

Odp: Gdzie zamówię wibratory?

Tyle teraz jest róznych sex shopów ze wystarczy tylko wejść i przejrzec oferte, w każdym z takich sklepów na pewno są wibratory i wiele innych zabawek erotycznych.

3

No ale przecież słyszałeś ze pani krępowała się nawet zadać pytanie anonimowo o wibratory, a ty wysyłasz ją do sex shopu, zeby tam oglądała rózne wibratory i wybrała coś z oferty sklepu?

4

No dokladnie tak, najlepiej to bym chciała jakieś namiary na dobrze zaopatrzony sklep internetowy z akcesoriami erotycznymi, tak żebym mogła sobie pooglądac jakie są wibratory i poczytac o nich trochę, z czego są zrobione, bo jestem alergiczką, jak działaja czy też ile kosztują.

5

Wiesz co, chyba mogę Ci pomóc, najlepiej będzie jak zajrzysz na stronę sklepu erotycznego https://intymnosc.pl/pl/167-wibratory, znajdziesz tam wibratory wielu czołowych producentów. Oferowane tam wibratory zrobione są z najlepszych materiałow, bez szkodliwych domieszek, w sam raz dla alergiczek. Prawdziwym dzielem sztuki są szwedzkie wobratory LELO IRIS, które maja pięć róznych trybów stymulacji, a jego opływowy kształt jest idealny.

6

To naprawdę dobrze zaopatrzony sklep erotyczny, jest tam wiele gadżetów erotycznych zarówno dla pań, jak i dla panów, razem z mężem już nieraz kupowaliśmy tam i gadżety erotyczne i afrodyzjaki, bardzo skuteczny jest SEX Elixir – hiszpańska much, który zwiększa wrażliwość sfer intymnych, a poza tym jest całkowicie bezpieczny a nawet pozytywnie wpływa na serce i układ krążenia.

7

Wszedłem tytaj przez przypadek, ale skorzystam z okazji i zapytam, czy jakieś gadżety okolicznoścowe tam dostanę, bo wiecie cchciałbym urozmaicić nasz związek, który popadł w rutynę?

8

No jasne, co tylko chcesz, różowe kajdanki, stringi, masturbatory, gry karciane i rózne eliksiry i oleji na zwiększenie libido.

9

No to dzięki, muszę zapoznac się z kompleksową ofertą i cos zaproponować partnerce, a najlepiej wybiorę jakiś ekskluzywny wibrator ładnie zapakowany i sprezentuję jej, na pewno się ucieszy i usmieje sie, cześć.