Temat: Gdzie kupować modlitewniki?

Szukam strony internetowej jakiegoś wydawnictwa albo jakiejś księgarni, w której znajdę szeroki wybór modlitewników. Możecie mi polecić coś? Gdzie kupujecie takie rzeczy zazwyczaj, macie jakąś sprawdzoną księgarnie? Bardzo mi zależy żeby była to księgarnia online, żebym mogła wszystko zamówić z dostawą do domu najlepiej.

2

Odp: Gdzie kupować modlitewniki?

Ale chodzi ci o książeczki komunijne dla dzieci? Czy o coś innego?

3

Nie, chodzi mi o modlitewnik. Książeczka do komunii to książeczka do komunii, a modlitewnik to modlitewnik… Modlitewnik jest zazwyczaj dużo prostszy w formie, taki jakby o zwyklejszy. I są różne na różne okazje.

4

Fajne modlitewniki masz tutaj: http://wydawnictwojut.pl/kategoria-prod … litewniki/. Moja ulubiona książeczka modlitewna została zakupiona właśnie u nich i bardzo polecam, mam już kilka różnych modlitewników i książek do nich w domu i wszystkie dobrze się trzymają, nie mają błędów w druku i zawierają zawsze najważniejsze modlitwy.

5

O, dziękuję pięknie za polecenie, fajna strona i super duży wybór!

6

To prawda, tam masz naprawdę szeroki wybór i modlitewników i książek katolickich. Naprawdę warto sprawdzić ofertę i na jedno i na drugie, myślę że znajdziesz coś dla siebie.

7

Okej, tak zrobię, może sobie coś wybiorę. Dziękuję raz jeszcze.