1

Temat: Jakie modele samolotów do sklejania polecacie?

Hej, jakie modele samolotów do sklejania kupić chłopakowi na prezent? Nie ma on dużego doświadczenia w tym, więc nie może to być coś trudnego ale też nie coś bardzo łatwego.

2

Odp: Jakie modele samolotów do sklejania polecacie?

Jeżeli twój chłopak dopiero zaczyna sklejać to wybierz coś małego np. w skali 1:48. Marka Hobby Boss ma fajne modele samolotów wojskowych, na pewno coś wybierzesz. A i wcale nie są takie łatwe jakby się zdawało.

3

Ja zaczynałem od marki Hobby Boss i moim zdaniem na początek to dobry wybór. Ich modele samolotów do sklejania obejmują II wojnę światową, wiec można znaleźć coś bardzo fajnego. Do tego możesz mu dokupić jakieś akcesoria modelarskie.

4

A w jakim sklepie najlepiej kupić? Najlepiej dla mnie gdyby był to sklep internetowy.

5

Ja zamawiam w tym sklepie internetowym: http://agtom.eu/35-samoloty bo mają wielki wybór a modele samolotów do sklejania są najlepszych producentów. Znajdziesz tam modele podzielone na skale.

6

Również polecam ten sklep. Wiem, że mają zestawy prezentowe, które składają się z kilku modeli, może coś takiego byłoby fajną opcją.