Temat: Czy znacie jakiś sklep, w którym dostanę dekoracyjny zbiornik na deszczówkę?

Jako, że staramy się teraz wdrożyć ekologiczne rozwiązania w naszym domku i chciałam zainwestować w zbiornik na deszczówkę.  Wszystkie zbiorniki jednak, które oglądałam nie nadają się na nasze podwórko, to znaczy.. no po prostu nie wyglądają tongue Dlatego też rozglądam się za jakimś ozdobnym zbiornikiem. Znajdzie się taki?

2

Odp: Czy znacie jakiś sklep, w którym dostanę dekoracyjny zbiornik na deszczówkę?

A nie możecie po prostu dać wkopywanego w ziemię zbiornika? Chyba najbardziej praktyczne rozwiązanie.

3

Odp: Czy znacie jakiś sklep, w którym dostanę dekoracyjny zbiornik na deszczówkę?

rzecz w tym, że mamy zaaranżowane już podwórko i szkoda by nam było to teraz rozkopywać, co wydaje mi się, jest dosyć oczywiste.

4

No chyba, że tak.

5

A pytanie, czy chcesz postawić na funkcjonalność, czy na wygląd tongue Bo jak dla mnie chyba lepiej coś funkcjonalnego wziąć niż się przejmować, jak coś wygląda.

6

Ale przecież funkcjonalność i ładny wygląd da się dobrze połączyć smile Tylko trzeba wiedzieć, gdzie szukać, a ja akurat wiem. Polecam stronę http://zbiornikinadeszczowke.com/39-dek … deszczowke, gdzie oferują w dobrych cenach dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę. Mają wybór różnych pojemności, bodaj od 200 do 800 litrów. Masz zarówno klasyczne beczkowate, jak i bardziej nowoczesne wzory.

7

Znalazłam coś takiego, co wygląda jak kamienna wieża, super to wygląda smile 460 litrów powinno wystarczyć na średni przydomowy ogródek, prawda? Czy może powinnam wziąć większy?