Temat: Gdzie po najlepsze pierogi w Warszawie?

Jestem w paskudnym nastroju i chciał bym go sobie troche poprawić. Myślę, że dobre pierogi np. ruskie mogłyby mnie trochę rozchmurzyć. Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie? smile

2

Odp: Gdzie po najlepsze pierogi w Warszawie?

Jak mają być dobre, to do mamusi, albo babci. A dobre piwo cię nie ukoi?

3

Piwo odpada, uczę się do egzaminów sad, babcia i mama daleko, niestety.

4

witaj student smile. Myśle że mogę ci pomóc. Jeśli chodzi o najlepsze pierogi Warszawa ma takie miejsce. Nie wiem czy kojażysz taką restaurację przy Kupieckiej. Często ich odweidzam. To naleśnikarnia ale mają tam także pierogi. Zresztą możesz sobie sprawdzić, podaję ci link: https://www.nalesnikarnia1.pl/opinie. Jadłam  już u nich ruskie, z kapustą i grzybami, serem ale nic nie przebije tych ze szpinakiem. Nie wiem jak oni to robią ale ciasto jest cienkie i miękkie. Takie robi jeszcze tylko faktycznie moja babcia.

5

No i to jest konkret smile. Na stronie jest napisane, że dostarczają też do domu, ale może się trochę przewietrzę, bo mi się już móżg gotuje, zwłaszcza, że nie mam zbyt daleko.

6

Też tam czasami chodzę z dziewczyną i szczerze ich polecam. Jak pogoda jest do niczego to zamawiamy sobie z dostawą do domu. Ja osobiście najbardziej lubię ich pierogi z kapustą i grzybami, ale i ruskie są naprawdę dobre. Najlepiej popróbować wszystkich, na pewno nie będziesz żałował.

7

Jestem pewna, że będziesz zadowolony. Skoro się do nich wybierasz to polecam ci też kawę, robią naprawdę dobrą. I nie zapomnij podzielić się opinią z nami smile.