Temat: Gdzie dostanę dobry samochód zastępczy?

Zalezy mi na tym aby dostac samochod który będzie naprawde sprawny bo już raz tak wypożyczałem… no i nadzialaem się jak glupiec. Macie cos sprawdzonego?

2

Odp: Gdzie dostanę dobry samochód zastępczy?

Wszystko zalezy od tego jak cenowo wyglada wypożyczenie samochodu bo jeśli bierzesz nieco gorszej klasy i z niesprawdzonego miejsca to się nie dziw. Lepiej ze sprawdzonych miejsc.

3

Ja mogę powiedziec ze jak stad http://torcar24.pl/oferta/auta-zastepcze.html brałem to byłem naprawde zadowolony. Cos koło stówki płaciłem za dobę wiec spoko. Ale to był ford fiesta wiec tez jakos nie była to najwyzsza klasa. ale taka do jazdy miejskiej jak najbardziej. ta firma ma w ofercie wlasnie wynajem długoterminowy wiec wtedy możesz troche popróbować ponegocjowac z nimi cene. A dobry samochód zastępczy to nieraz przeciez koniecznosc.

4

Wiesz to nei chodzi o to ze ja mam kaprys po prostu jezdże z zona ona pracuje no w srednio skomunikowanym miejscu i to trzeba jakoś pogodzic no i chce mieć czas żeby się za czyms nowym się rozejrzeć.

5

przy wszelkiego rodzaju wynajmach samochodów osobowych dostawczych czy w ogóle jakichkolwiek to trzeba naprawde upewnic się ze ten samochod jest rzeczywiście na pelnym chodzie. To raz. Odchodzi ci ubezpieczenie bo masz wliczone w cene, a z drugiej strony musisz uważać, żeby nigdzie nie naruszyc samochodu wynajmowanego. Bo to potem zawsze dodatkowe koszty dal ciebie przeciez. A sprawne auta zastępcze można bez problemu dostac teraz.

6

ja zawwsze zwracam uwage na to jak skonstruowana jest umowa wynajmu bo jeśli cos mi od początku nie pasuje to wtedy Ide gdzie indziej ale przy wynajmowaniu samochodów osobowych to trzeba się zastanowic czy na pewno będziemy potrzebowali samochodu na 3 dni czy nei na 2 tygodnie. Bo jak od razu na dwa tygodnie się nie wezmie to często i cenowo drożej wyjdzie.

7

No przedłużenie wynajmu jest często możliwe. Ale teraz tez można wziąć samochod w leasing. Ale to zalezy co komu bartdziej pasuje.

8

Czy to auto zastępcze czy nie to ma działać i tyle heh taka jest logika tego tongue

9

Może działać ale tylko przez chwile np. tez i wtedy jest smiesznie tongue