Temat: Profesjonalny kurs tańca w Warszawie

Siema, szukam namiarów na jakaś fajną szkołę w Warszawie, do której można zapisać na profesjonalny kurs tańca.

2

Odp: Profesjonalny kurs tańca w Warszawie

A jaki rodzaj tanca Cię interesuje?

3

Chyba najbardziej towarzyski i może tzw. użytkowy – ostatnio wlasnie spotkałem się z taką nazwa i dowiedziałem się co się pod nia kryje wink

4

No wlasnie – a co?

5

Praktycznie wszystko, co możesz wykorzystać na imprezach domowych lub w lokalu wink))  wszechstronność wink

6

Mega – i tego wlasnie ucza podczas profesjonalnego kursu tańca w Warszawie w jakieś szkole tanecznej?

7

Tak, tylko trzeba najpierw do niej trafić wink

8

No to podsyłam wam namiar: http://www.ckit.pl/o-nas-szkola-tanca/. Mam za sobą niejeden kurs tańca w Warszawie, ale chyba w tej szkole najbardziej profesjonalne mieli podejście – to jest moja subiektywna ocena oczywiście wink Samo miejsce jest również fajnie przygotowane, bo są różne sale taneczne, a zajecia prowadza ludzie, którzy widac, ze ciagle pasjonują się tancem. Ja chodziłam akurat na towarzyski taniec i nie załuje, bo warto znac takie standardy jak walc, cha-cha, jive, disco samba itd. Nawet nie wiecie jakie marzenie na innych uczestnikach imprezy robi to, jak z moim facetem zaprezentujemy jakiś układ taneczny inny niż wszystkie wink ale oczywiście nie o szpan chodzi tylko o to, aby się fajnie bawic:)

9

Ja tez tylko w takich kategoriach o tym mysle – jakos tak wcześniej mnie taniec nie ciagnal, ale teraz ostatnio bywam dość często na roznych imprezach, gdzie wlasnie można wyzyc się tanecznie. A ile można tanczyc dwa na jeden/ wink Stad wlanie pomysl na kurs tańca w Warszawie wink

10

Okej, teraz rozumiem.

11

No w tej szkole na pewno nie będziesz się nudzil smile

12

Mam taką nadzieję wink

13

Potwierdzam – sam tam chodze na fit balet.

14

Na co??? Pierwszy raz slysze takie określenie.

15

To taka mieszanka różnych technik wspomagających profesjonalnych tancerzy. Czyli jest pilates, barre au sol, joga i stretching. No i taniec klasyczny. 

16

I to jest dla każdego?

17

no raczej smile dla mnie to takie trochę polączenie wuefu z tancem wink ale fajna zabawa i fajny relaks fizyczny.