Temat: Polećcie jakiś sklep z wiertłami do drewna

Witam, zakładam ten wątek, ponieważ chciałbym się dowiedzieć, gdzie kupujecie kupujecie wiertła do drewna? Dużo pracuję w drewnie i szukam solidnego wiertła o średnicy ok 220 – 240 mm, które można zamontować we wkrętarkę/ wiertarke i rozwiercic drewniany wałek o srednicy okolo 400 mm. Czy możecie mi coś polecić? Znacie jakieś sklep z solidnymi produktami tego typu, gdzie nie przeopłacę? smile Będę wdzęczny za Wasze odpowiedzi, pozdrawiam!!

2

Odp: Polećcie jakiś sklep z wiertłami do drewna

Polecam wiertła Irvin, są bardzo solidne. Duże wierła ślimakowe z Boscha też używałem, polecam. Bardzo praktyczne jest profesjonale wiertło do drewna piórkowe lub łopatkowe, dzięki któremu przygotujesz konkretny otwór wink)

3

Osobiście polecić mogę http://sklep.metalzbyt.com.pl/281-wiertla, często robię zakupy w tym sklepie i zawsze jestem zadowolony. Bardzo duży wybór sprzętu od producentów takich jak Bosch, Dewalt, Dedra czy Profix. Wiertła można kupić tam pojedyńczo albo w zestawie kilkuczęsciowym. Pozdrawiam

4

Jeśli interesują Cię specjalistyczne wiertła, to moim zdaniem Bosch jest bezkonkurencyjny!

5

Jeśli chodzi o wiertła, to na rynku dostępnych jest kilka rodzajów, które różnią się budową i ceną. W sklepie o kórym mowa wyżej zakupiłem wiertło do betonu i byłem zadowolony z zakupu. Polecam również

6

Dzięki!