Temat: Sprawdzony i tani sklep z poduszkami jaśkami i kołdrami z puchu

cześć. Chciałbym sprawdzić ile w sklepach online kosztują pościele z puchu bo żona mi już nie daje spokoju. Mówi że się pocę w nocy, ona poci się przeze mnie i tak się nie da spać. Nie wiem co nowa pościel zmieni ale chcę mieć info ile coś takiego może kosztować. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.

2

Odp: Sprawdzony i tani sklep z poduszkami jaśkami i kołdrami z puchu

Hej! Żona ma rację bo skóra strasznie źle znosi sztuczne pościele. Są one nieprzewiewne, niewygodne i powodują że w nocy się odkrywamy. A jak rozgrzane, mokre ciało się wystawi na zimny powiew to przeziębienie gotowe. Kiedy czasem budzisz się z dziwnym bólem szyji, albo ściegien to też nie bierze się znikąd smile. Mnie akurat interesowała poduszka jasiek z puchu bo lubię mieć głowę trochę wyżej i znalazłam bardzo tanio tu: https://poscielrodzinie.pl/pl/p/Poduszk … jasiek/121. Mam nadzieję że pomogłam.

3

Tak się składa że często mnie boli szyja ale myślałem ze to dlatego że poduszka już mi się wyrobiła i spłaszczyła. Naprawdę ma to związek z przewianiem?

4

Po pierwsze poduszka z puchu się nie spłaszczy bo będzie tak elastyczna że wystarczy ją trochę potrzepać i wraca do pierwotnego kształtu. A co do przewiań to może tak być. Jak spałem pod starą kołdrą z jakiegoś sztucznego puchu to nie dość że wszystko przypominało rankiem zbity klusek to nie dało się niekiedy wytrzymać z gorąca. Wstawałem, wietrzyłem, szedłem się napić i tak co noc tongue. Można oszaleć. Również zamówiłem na poscielrodzinie.pl i spie pod tą samą kołdrą latem i zimą, zawsze jest ciepło ale nie gorąco.

5

Kosmetyczka zaleciła mi spanie na poduszce z gęsiego puchu bo miałam czerwone place na policzkach. Od kiedy kupiłam problem zniknął całkowicie a podejrzewałam nawet łuszczycę albo egzemę, pzdr.

6

Miałam dokładnie to samo. Czerwone place z opuchniętą obwódką, później to samo pojawiło się na plecach i rękach. Nie wiedziałam o co chodzi, a lekarze zupełnie nie pomagali i wysyłali mnie na setki badań które niczego nie wnosiły. Pojechałam na wakacje do gospodarstwa agro, spałam pod gęsim puchem i już po pierwszym dni wszystko zaczęło ogasać. Po tygodniu nie było śladu po zmianach skórnych, wiec kupiłam pościel i poduszki do siebie no i rzeczywiście problem zniknął jak ręką odjął.