1

Temat: Czy ktoś kupował kurtkę softshell męską?

Zastanawiam się nad zakupem kurtki softshell męskiej. Nie jestem pewien czy naprawde jest taka super, jak niektórzy mowia. Czy ktos kupowal kurtkę softshell meska?

2

Odp: Czy ktoś kupował kurtkę softshell męską?

Wiesz, chodzi o to, ze kurtki typu softshell jednak maja dobra wentylacje. I dzieki temu nawet po calym dniu człowiek nie jest zlany potem. To jednak jest wazne kiedy np. jedziesz gdzies sobie na wakacje.

3

Softshell to nic innego jak taki materiał tkanina który tez chroni przed wiatrem. Wiec takie kurtki to na jesien sa jak znalazł ale zima tez się nadaja.

4

Ja taka kurtkę dostałem tu http://napieszo.pl/362-kurtki-softshell-meskie no i w dobrej cenie. Taka kurtka jest lekka no i przewiewna,bo jest zachowana odpowiednia wentylacja. Softshell to nie jest rodzaj membrany jak niektórzy mysla tylko po prostu tkanina. a jednak kurtka softshell męska czy damska to jak ktos wybiera się w góry np. jest jak znalazł. W tym sklepie, co ja kupowalem tez są kurtki przeciwdeszczowe, buty trekkingowe i buty sportowe. Jak chcesz to popatrz sobie.

5

dla mnie liczy się tez to ile kurtka wazy bo jeśli jest ciezka a ja w niej wybieram się na wspinaczke to jednak jest slabo. A softshell nadaje się do intensywnego wysiłku i to w niej wlasnie jest fajne. ja mam wlasnie teraz taka druga kurtke i nie narzekam.

6

To oczym niektórzy zapominaja to to ze kurtka softshell czy w ogole jakakolwiek kurtka powinna być dobrze dopasowana. Przy wszelkich sportach wszelkie luzy to może być troche niebezpieczne tongue

7

Akurat na pieszo ma rozne kurtki wiec na pewno cos sobie znajdziesz.

8

Kobiety to chyba patrza na sam fason kurtki nawet jak zimna tongue