Temat: Regeneracja belki Citroena Berlingo w Krakowie.

W moim Citroenie Berlingo zaczęło coś stukać, zmniejszyła się przyczepność podczas jazdy oraz pojawił się niepokojący odgłos tarcia opon o nadkola. Udałem się do mechanika i powiedziano mi, że to problem z belką, ale naprawy podejmie się wyłącznie autoryzowany serwis. Jestem teraz załamany i nie mam pojęcia co robić. Doradzicie mi coś?

2

Odp: Regeneracja belki Citroena Berlingo w Krakowie.

Już któryś raz słyszę o problemie z belką we francuskim samochodzie. Kupiliśmy ostatnio z mężem również Citroena i zaczynam się zastanawiać czy podjęliśmy dobrą decyzję. Swoją drogą na przyszłość też chętnie dowiedziałabym się, gdzie zgłosić się z takim problemem?

3

Na terenie Poznania, Wrocławia, Krakowa i Warszawy działa firma Serwis Aut Francuskich, zajmują się oni regeneracją, naprawą oraz wymianą tylnich belek. Sam korzystałem z usług oddziału we Wrocławiu i przyznam, że podchodzą do sprawy profesjonalnie, a auto jest gotowe do odbioru nawet po kilku godzinach. Co prawda jest to też zależne od ilości pracy, ale zazwyczaj szybko uwijają się z naprawą.

4

Również mogę polecić tę firmę, co prawda korzystałem z usług oddziału w Warszawie, ale wiem z różnych źródeł, że wszystkie oferują tak samo wysoki poziom usług. Powiem Ci też, że z takimi objawami to pewnie konieczna będzie wymiana na nową, ale przynajmniej sprawa rozwiąże się na dłuższy czas i będziesz mógł cieszyć się bezpieczną jazdą. Wiem też, że oddział w Krakowie regenerację belki Citroena Berlingo wykonuje najlepiej. Sprawdź ich ofertę, porady i uwagi na stronie serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-krakow/. Myślę, że powinieneś udać się właśnie do tego oddziału.

5

Świetne rady! Dobrze akurat się składa bo jestem z okolic, Krakowa (o ile tak mogę powiedzieć jeżeli mam 80 km), więc będę mógł się umówić na konkretny dzień. Mam tylko nadzieję, że nie nadwyręży to zbytnio mojego budżetu, bo sprawa wydaje się poważna.