1

Temat: Co sądzicie o defibrylatorze Samaritan Trainer 500?

Witajcie! Chciałabym poznac Wasze opinie o defibrylatorze Samaritan Trainer 500. Czy jest to dobre urządzenie do szkoleń organizowanych dla profesjonalnych ratowników?

2

Odp: Co sądzicie o defibrylatorze Samaritan Trainer 500?

Jeśli o mnie chodzi, to uważam, że jak najbardziej. Defibrylator ten jest świetnym narzędziem zwłaszcza do treningu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Pozwala na przeprowadzenie treningu z możliwością bieżącej zmiany tempa oraz siły wykonywanych ucisków. Taki trening umożliwia wyćwiczenie i poznanie najbardziej optymalnego sposobu przeprowadzania RKO.

3

Odp: Co sądzicie o defibrylatorze Samaritan Trainer 500?

Ja również uważam, że Samaritan Trainer 500 to bardzo dobre urządzenie treningowe dla profesjonalnych ratowników, ale i dla osób nieposiadających doswiadczenia w akcjach ratunkowych. Tak więc warto ten defibrylator uzywac na szkoleniach dla grup ratowniczych, jak i na kursach pierwszej pomocy dla osób niezwiązanych z ratownictwem medycznym i w ogóle medycyną. Pod linkiem https://www.hsmedical.pl/produkty/defibrylatory-i-akcesoria-treningowe/samaritan-trainer-500 można znaleźć wiele przydatnych informacji na temat tego urządzenia.

4

Odp: Co sądzicie o defibrylatorze Samaritan Trainer 500?

Aha, to dobrze, że ten defibrylator sprawdzi się zarówno na kursach dla profesjonalnych ratowników, jak i dla osób niezwiązanych z medycyną. Gdy go zakupię, pomyślę może o organizacji szkoleń dla uczniów szkół.   

5

Odp: Co sądzicie o defibrylatorze Samaritan Trainer 500?

To bardzo dobry pomysł. Kursy z defibrylatorem treningowym przydałyby się w szkołach, zresztą w zakładach pracy również. Dzięki temu przeszkolone osoby nie obawiałyby się użyć defibrylatora w sytuacji, gdy byłyby przypadkowymi świadkami jakiegoś zdarzenia, w którym należy udzielic pierwszej pomocy.