1

Temat: Kto zaprojektuje stoisko na targach?

Szukam firmy, ale sprawdzonej, która nie ma problemów z wykonaniem dobrego projektu stanowiska na targi. Akurat w moim przypadku ma to być stanowiusko nie tylko reklamowe, ale też handlowe, bo nie ukruwam, że będzie w nim dużo handlu. Polecicie kogoś pewnego, ale zaznaczam, bardzo pewnego...

2

Odp: Kto zaprojektuje stoisko na targach?

Rozumiem, że masz obawy, ale jeśli wybierzesz firmę Versus to niczego nie musisz się obawiać, bo to firma znana w cały, kraju ze swojej solidności, a przede wszystkim jeszcze z najniższych cen, więc możesz i dobrze wypaść i zaosczędzić.

3

No na aż taki zakres to nawet nie liczyłam...Ale oczywiście nie będę narzekała, mam nadzieję, że dobry proejtk pomoże mi zaistnieć na targach...

4

Zmiany, zmiany, zmiany...Tak naprawdę to jedyna chyba firma, która w takim tempie zakłąda stanowiska na targach, ale oczywiście bez żadnych poślizgów jeśli chodzi o realizację. Wszystko jest zawsze dograne i tak jak być powinno.

5

Jeśli kogoś interesuje wygląd tych stanowisk to myślę, że tutaj http://versus-targi.pl/stoiska-wystawiennicze/ znajdzie odpowiedź na wszystkie pytania. Praktycznie każe stoisko na targach są w stanie wykonać oczywiście od podstaw, według wskazań klietna. Później okazuje się, żę faktycznie cały projekt wygląda tak jak pierwotnie na papierze, czego w przypadku innych firm już zapewnić nie można.