1

Temat: Gdzie kupujecie akumulatory motocyklowe?

W te wakacje planujemy z kuplami wybrać się na Bałkany motocyklami. Zdaje sobie sprawę, że to dość długa i wymagająca podróż, więc chciałbym się odpowiednio do niej przygotować. Muszę przede wszystkim kupić nowy akumulator. U mnie w miejscowości nie ma żadnego profesjonalnego sklepu, więc w grę wchodzą tylko te online – możecie coś polecić?

2

Odp: Gdzie kupujecie akumulatory motocyklowe?

Super wyprawa Ci się szykuję! Zazdroszczę! I masz rację, że sprawne akumulatory motocyklowe są bardzo ważne. Ja niestety nie posiadam swojego motocyklu, bo dopiero zrobiłem prawko.

3

Jeśli nie wiesz, gdzie kupić solidne akumulatory motocyklowe, to ja Ci mogę śmiało polecić ten sklep: http://www.motocyklowysklep24.pl/akumul … _1031.html, bo sam mam już drugi od nich. Ja mam motocykl Suzuki i mam żelowy akumulator. Jest naprawdę szczelny, a przede wszystkim nie wyciekają z niego żadne substancje.

4

Wszedłem na stronę tego sklepu i zastanawiam się, jaki model wybrać. Jeszcze nie zmieniałem akumulatora u siebie, a jeżdżę motocyklem Yamaha. Możecie mi jakiś podsunąć?

5

Słuchaj, moim zdaniem najlepszy powinien być akumulator JMT, tylko musisz sobie wybrać konkretny model.

6

Ja mam właśnie ten akumulator JMT, o którym kolega pisał. Konkretnie model; JMT YT12B-BS (WP12B-4) i u mnie w motocyklu sprawuje się rewelacyjnie. Kupiłem go jakieś pół roku temu właśnie w tym sklepie, o którym Ci pisałem i do tej pory sprawuje się rewelacyjnie.

7

Pamiętaj, żeby zwrócić uwagę, żeby był zabezpieczony przed przedostawaniem się powietrza, bo w przeciwnym razie dość szybko może się zużyć, ale też uszkodzić inne części.

8

Jeśli planujesz długą podróż, o której piszesz, to nie oszczędzaj na akumulatorze. Chyba nie chcesz mieć żadnych przykrych niespodzianek po drodze, bo całe wakacje sobie popsujesz.

9

Macie rację. Dzięki Wam za rady. Zapytam jeszcze kumpla mechanika i coś wybiorę.