1

Temat: Czy tabletki Orgasm Control są bezpieczne?

ostatnio dużo się mówi o różnego rodzaju „wspieraniu” orgazmu i poprawianiu erekcji czy po prostu kondycji seksualnej za pomocą środków chemicznych… kusi mnie, by spróbować, bo wiem, że nie jest najlepiej. Ale czy to na pewno jest bezpieczne dla zdrowia? Nie mieliście żadnych efektów ubocznych? Na przykład jeśli chodzi o konkretne środki od Orgasm Control?

2

Odp: Czy tabletki Orgasm Control są bezpieczne?

nie wypowiem się o wszystkich środkach, bo nie wiem. Pewnie na rynku pojawiają się też jakieś kiepskiej jakości środki, które mogą wyrządzić szkodę… Na pewno zanim cokolwiek się weźmie trzeba to dobrze przemyśleć, przejrzeć skład, poszukać opinii. Sprawdzić czy źródło jest wiarygodne. Jeśli chodzi o tabletki Orgasm Control to nie mam żadnych zarzutów, stosuję od kilku miesięcy i wszystko jest jak trzeba… a nawet lepiej.;)

3

te tabletki faktycznie opóźniają wytrysk, a przy tym nie są przeładowane chemią. To nie jest lek, a raczej suplement diety – i moim zdaniem to dobrze, bo nie chcę brać poważnych środków bez konsultacji z lekarzem.

4

a gdzie kupowaliście ich środki? Na stronie internetowej? To „bezpieczne źródło”?

5

Na tej stronie internetowej http://www.orgasmcontrol.com.pl/. Jeśli kupisz większe zestawy, nie tylko tabletki Orgasm Control, to dadzą Ci jeszcze jakieś upusty. Poza tym możesz liczyć na szybką dostawę. I bardziej udany seks.;) Według zaleceń producenta bierze się dwie tabletki dziennie, opakowanie zawiera sześćdziesiąt. Starczy na jakiś czas, w sam raz na testy…;)

6

nie słyszałem jeszcze o tych tabletkach. A co wasze partnerki sądzą o takich suplementach??

7

tak, ta strona to dobre źródło. Jeśli chodzi o partnerkę to sprawdzała skład i mogłem je brać dopiero jak zatwierdziła, że są bezpieczne i nam nie zrobią krzywdy.;p

8

moja partnerka jest otwarta, oboje chcemy poprawić swoje życie seksualne. Musimy przypomnieć sobie jak to było kiedyś.