1

Temat: Szukam tanich wizytówek w Poznaniu

Mam troche zagwozdke. Bo chcem jednoczesnie estetyczne ale i tanie wizytówki. Najlepiej w Poznaniu bo mialbym blisko. Czy macie cos do polecenia ? Trafiliscie na jakas dobra firme?

2

Odp: Szukam tanich wizytówek w Poznaniu

No wiesz teraz firm robiących wizytówki w Poznaniu nie brakuje a tanie wizytówki to kwestia tego ile masz mieć bajerów na wizytówkach tongue

3

ja ostatnio zamawiałem sobie tanie wizytówki w Poznaniu u takiej firmy http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/wizytowki/ to jest link gdzie możesz zobaczyc sobie na jakich oprawach oni pracuja no i co konkretnie oferuja. Papier jakościowo dobrany był naprawde w porzadku. A cenowo wyszło tez ladnie. Zobacz i sam ocen.

4

Jak trzeba tanich wizytówek w poznaniu to trzeba się naszukac tongue hehe

5

Co do tej firmy Tablitek to oni robią wizytówki naprawde w porządny sposób. To wyglada po prostu elegancko i zgrabnie. A dodatkowo oni zajmują się kserowaniem , fotografowaniem, robieniem zdjęc do paszportów czy zdjęć do dowodów tam na stronie zreszta można sobie o nich jeszcze poczytac.

6

Co firm robiących wizytówki to waznym jest aby zwrocic uwage na papier który ma być wykorzystany do wizytówek. Bo jeśli on wyglada już sam w sobie slabo jest np. zbyt porowaty to nie będzie to dobrze wyglądało. Lepiej wybrac jakiś papier gładki i na nim robic wizytowki.

7

Wizytówki to jednak nieodłączny element każdej firmy. I je trzeba co jakis czas uaktualniac żeby zawieraly zawsze jak najbardziej aktualne info a nie dane sprzed 2 lat. Bo tez takie sama wizytówki otrzymywałam.

8

No zartujesz tongue Dla mnie to normalka tongue

9

Jak ludzie nie dbaja o wizytówki i o to by wyglądały profesjonalnie to nie ma szans na to aby firma dobrze działała.

10

Klienci nie sa głupi i takie rzeczy zauważają jak cos jest nie tak . Wiec na to trzeba uważać, co się daje klientom, żeby nie mieć zadnej wtopy.

11

niektórzy Myśla, ze jak zamowia pierwsze lepsze wizytówki to Będzie wporzo ale tak wcale nie musi być tongue Trzeba pomyśleć o jakims ciekawym projekcie no i czyms nietypowym.