Temat: Wielozadaniowy Ultrabook - jaki wybrać?

Witajcie. Odłożyłam sobie trochę pieniążków i noszę się z zamiarem zakupu jakiegoś ultrabooka. Na co dzień zajmuję się grafiką, składaniem tekstu, WordPressem i tego typu sprawami. Sprzęt więc powinien być całkiem wydajny i sprawny, gdyż będąc jego szczęśliwą posiadaczką, część pracy wykonywać będę z domu. Przejrzałam już kilka stron i raczej trudno o konkrety. Ale myślę, że na Was, Drodzy Forumowicze, mogę liczyć. Będę bardzo wdzięczna! smile

2

Odp: Wielozadaniowy Ultrabook - jaki wybrać?

Cześć. Do takich zadań przychodzi mi do głowy jakiś Ultrabook Toshiba, może model Portégé. Bardzo szeroki wybór produktów tej marki znajdziesz w tym sklepie: mct-sklep.pl/toshiba-c4516. A dlaczego polecam? Sam z niego korzystam. big_smile Wydajność jest niesamowita, procesor, karta graficzna i 8 GB RAM-u robią swoje. Wadą może być dość mały ekran, ale można go przecież nawet do telewizora podłączyć. smile

3

Witajcie! Jako osoba z podobnej branży mam nieco inną rekomendację. Proszę bardzo: https://mct-sklep.pl/thinkpad-yoga-c4549. Moim zdaniem ThinkPad Yoga 260, który w zasadzie łączy zalety laptopa i tabletu, jest idealnym narzędziem do pracy, w której trzeba czasem poszukać inspiracji w jakimś innym miejscu. wink

4

Naprawdę podobają mi się Wasze rekomendacje. smile Szczególnie te Lenovo - niewielkie i poręczne, w sam raz na czas podróży albo nawet spaceru.

5

Proponuję jeszcze rozważyć Laptopy HP EliteBook 820 - też należą do produktów hi-endowych, a przy tym cechują się niewielkimi rozmiarami. Ceny i parametry zobaczysz tutaj: mct-sklep.pl/elitebook-820-c4588. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na superszybkie procesory. smile

6

Jeszcze raz dziękuję. Te ultrabooki też są ciekawe. Teraz już sama nie wiem, co wybiorę. Najwyżej zadzwonię do sklepu i porozmawiam z jakimś konsultantem.

7

Bardzo proszę. Życzę powodzenia i dokonania udanego wyboru. Oby trafił Ci się komputer, z którym naprawdę się zżyjesz. smile