1

Temat: Kto poleci iluzjonistę z Warszawy?

Cześć. Szukam dobrego iluzjonisty. Chciałem kogoś takiego zatrudnić na pokaz związany z otwarciem mojego nowego punktu. Chciałbym dać odrobinę rozrywki przybyłym gościom. Oprócz degustacji także i troszkę magii, czy znacie jakiegoś dobrego iluzjonistę najlepiej z warszawy lub okolic, kogo można by było polecić? Będę bardzo wdzięczny za podpowiedzi, oczywiście poważne podpowiedzi. Dzięki z góry

2

Odp: Kto poleci iluzjonistę z Warszawy?

Witaj. sądzę, że taki pokaz może przyciągnąć uwagę wielu ludzi. W sumie myślałam, że iluzja to jest dobra w telewizji, ale teraz myślę, że takie prezentacje z iluzją w tle mogą być super pomysłem. Na pewno znajdziesz kogoś dobrego, może w sieci troszkę poszperaj.

3

Witam. Ja też uważam, że super pomysłem jest na takiej autoprezentacji sklepu czy firmy iluzjonista Warszawa to także mój rejon, dlatego myślę, że będę mogła ci troszkę pomóc. Poświeciłam się troszkę i poszperałam. Znalazłam taką stronkę http://mariuszczajka.pl/. Poczytałam jak dla mnie super facet ma wiele do zaoferowania. Myślę, że już nie trzeba dalej szukać.

4

Hej. Kiedyś byłem na takim spektaklu iluzjonisty i przyznaję, że było na co popatrzeć. Do dziś nie wiem jak oni to robią. Z chęcią poszedłbym jeszcze raz, dlatego uważam, że masz super pomysł z ty. Brawo.

5

Dzień dobry wszystkim. Jak dla mnie najlepszy jest iluzjonista Mariusz Czajka, zdaje się, że oferuje swoje usługi także w Warszawie, więc warto zadzwonić i się umówić. Pozdrawiam

6

Też wiele o nim dobrego słyszałem, ponoć zna się na rzeczy.

7

Wiele słyszałeś bo to dość znany iluzjonista i dobry w swym fachu wink