1

Temat: Który producent hal magazynowych to firma z tradycjami?

Chyba nie będę zbyt oryginalny jeśli powiem, że szukam do współpracy firmy budowlanej,która ma się czym pochwalić, jeśli chodzi o wcześniejsze realizacje. Zależy mi na solidnej firmie, która dziala na rynku już od jakiegoś czasy i nie zaliczyła w tym czasie żadnej wpadki. Mam zamiar postawić magazyn z paneli stalowych.

2

Odp: Który producent hal magazynowych to firma z tradycjami?

No nie jesteś jedyny, któremu na takich kontrahencie zależy. Z resztą nie tylko w kwestiach budowlanych warto szukać takich firm. W każdej dziedzinie biznesu warto poświęcić chwilę na analizę współpracowników.

3

W środowisku budowlanym bardzo znana jest firma Solid, która buduje różnego rodzaju kontrukcje wykonane ze stali. Są to zarówno małe budynki, jak i wielkie konstrukcje, które już na pierwszy rzut oka pokazują, że musiał je budować ktoś, kto zna sie na rzeczy.

4

To na pewno smile))

5

Dla pełnego obrazu mogę dodać, że wszystkie informacje o wspomnianej firmie można znaleźć tutaj http://solidhale.pl/o-firmie/, nawet kalkulator inwestycji jest dostępny. Inwesotrzy kochają ich hale magazynowe producent odpowiada za ich jakość.