Temat: Jaki kamień najlepiej do wykończenia kuchni?

Hej! Przyszło mi zaszaleć dzięki mojemu małżonkowi i wybieram do kuchni nowe meble big_smile Oczywiście robione na zamówienie, jedyne, co pozostaje do wybrania jeszcze to blat. Rzecz w tym, że myśleliśmy długo nad tym blatem i stwierdziliśmy, żeby wziąć jakiś kamień. Co byście polecili najbardziej? W sensie jaki kamień?

2

Odp: Jaki kamień najlepiej do wykończenia kuchni?

Wszystko zależy od tego, w jakich odcieniach będzie kuchnia. Bo tak to możemy sobie radzić i nic nam z tego nie przyjdzie tongue

3

meble będą raczej jasne, myśleliśmy za to o jakims ciemniejszym blacie. Myślę, że chyba jaśniej w tym momencie się nie da powiedzieć wink

4

Witaj! Jeśli mogę coś polecić, to zdecydowanie najlepsze do kuchni są onyksy. Spójrz sobie na stronę ega.pl/oferta/kamienie-naturalne/onyksy/, masz tu różne rodzaje onyksów, zdecydowanie do najładniejszych, jeśli chodzi o kuchnię, należą te ciemne, z białymi pasmami. Oczywiście trzeba też liczyć się z pewną stawką, ale to i tak najtańsza oferta w kraju.

5

Hm, rzeczywiście te onyksy są piękne, aczkolwiek trochę nie na moją kieszeń, z tego to piękne dodatki można by było mieć smile A gdyby to było coś tańszego, to na co warto spojrzeć?

6

Gdybym miała być szczera, to nie skupiałabym się tak bardzo na czystym naturalnym kamieniu. Równie piękne i wytrzymałe są na przykąłd konglomeraty kwarcowe, o których więcej możesz się dowiedzieć na stronie ega.pl/oferta/konglomeraty/kwarcowe/. Generalnie, poszperaj może po tej hurtowni, zobacz, co Ci wpadnie w oko. Ja sama wykańczałam z użyciem ich surowców już kilka wnętrz, no ale taki mój zawód smile

7

O, to może powinnam się generalnie zwrócić do Ciebie o pomoc w urządzaniu naszej kuchni?

8

Zapraszam big_smile Zapewniam, że dokładam wszelkich starań w stworzeniu wyjątkowych wnętrz, ale myślę, że najpierw wybierz surowce i materiały, z jakich chcesz mieć wykończone swoje wnętrze wink

9

Nie no, generalnie pomysł już mam i wszystko prawie gotowe, tylko własnie tego blatu brakowało. Ale myślę, że ten konglomerat będzie idealny.

10

Cieszę się, że mogłam pomoc wink