Temat: Sofy niezniszczalne, odporne na dzieci.

szukam jakiejś fajnej sofy, która pasowałaby do mojego wnętrza. Nie mam problemu z wydaniem większej ilości pieniędzy, bo zalezy mi na stylu i fajnych efektach wizualnych, ale mam trochę inny problem… a mianowicie dwojke zwariowanych dzieci. Wiadomo jak to jest: biegaja, brudza, szaleja.;) uroki dzieciństwa. Tylko jeśli już postawie sofe w pokoju to chciałabym, aby po krotkim czasie  nie wyglądała jakby przeszla II wojne swiatową…;) może mieliście kiedys podobna sytuacje? Jakieś rady?? Chętnie poczytam!

2

Odp: Sofy niezniszczalne, odporne na dzieci.

popatrz sobie na tę stronę internetową blackcatdesign.com.pl/c/1628/sofy-w-tkaninie-plamoodpornej.html - może znajdziesz coś odpowiedniego. Jak pierwszy raz pomyślałem o tkaninach plamoodpornych to bałem się, że będą wyglądać tanio i jakoś tak koszmarnie, ale efekty są bardzo eleganckie. Niestety jak ma się dzieci wybranie tkaniny na sofę nie jest takie łatwe i trzeba się naszukać, ale można mimo wszystko ładnie urządzić sobie dom. Powiem Ci, że my mamy dwójkę dzieci, małego psa i królika, a to jest zestaw wybitnie brudzący wszystko naokoło. Ale wybraliśmy sobie sofę w plamoodpornej tkaninie i wystarczyło ją poczyścić, by wracała do normy.:)

3

Odp: Sofy niezniszczalne, odporne na dzieci.

współcześnie mamy naprawdę wiele możliwości, tyle tego jest w sklepach… jak dla mnie stylowe materiały obiciowe można dostać w rozmaitych wariantach, też tych odpornych na dzieci.;) ja po prostu zadzwoniłam do konsultanta, powiedziałam mu, że chciałabym sobie kupić wygodny i designerski rozkładany fotel, ale mam dziecko, które jest bardzo energetyczne i szybko wszystko brudzi. No i jeszcze kota, który nie mniej lubi namieszać w pokoju;). W odpowiedzi od razu dostałam propozycje tkanin, które nadawałyby się do moich potrzeb. Tak jak ktoś wyżej pisał, są materiały plamoodporne. Poszukaj sobie w sieci, jest wiele możliwości…